4.40625 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.41 (16 رای)

ترکیب تبلیغات کلیکی و سئو

برای بازاریابی آنلاین تجارت شما انتخاب بین سئو (SEO) و تبلیغات کلیکی (PPC) بسیار مشکل باشد، اما باید گفت این دو درکنار هم می توانند قوی تر عمل کنند.
ترکیب سئو و تبلیغات کلیکی می تواند نتیجه ای بهتر از نتیجه فردی آن ها داشته باشد. در کنار هم می توانند نمایش وب سایت شما را به حداکثر برسانند و تمامی بازخوردهای مورد نیاز شما را فراهم کنند. برای ساخت این ترکیب جادویی راه های زیادی وجود دارد که چند مورد را برای شما بازگو می کنیم.

 خرگوش و لاکپشت باشید!

تبلیغات کلیکی به تاثیرگذاری سریع معروف است. حتما داستان مسابقه لاک پشت و خرگوش را شنیده اید، ولی خوشبختانه شما اجباری برای انتخاب بین این دو حیوان ندارید، شما می توانید همزمان خرگوش و لاکپشت باشید!  خرگوش تبلیغات کلیکی شما می تواند با هدایت ترافیک زیاد به سایت شما گوی سبقت را از سایر رقبا بدزدد و فرصت رسیدن به خط پایان را برای لاکپشت سئوی شما فراهم کند.

زمانی که خرگوش تبلیغات کلیکی شما نتایچ مقبولی گرفت، می توانید مادامی که لاک پشت سئوی شما مقام اول را بدست می آورد و تمامی ترافیک های مهم طبیعی را به سایت شما هدایت می کند به استراحت بپردازید، و یا برای حضور حداکثری در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) به دویدن ادامه دهید.

سعدی متخصص بهینه سازی موتور جستجوی زمان حاضر این چنین می گوید:
رهرو آن است كه گه تند و گهی آهسته رود /  رهرو آن نیست كه فقط تند یا آهسته رود

 

tortoise rabbit

 

کلمات کلیدی تاثیرگذار

استفاده از سئو و تبلیغات کلیکی به شما امکان ساخت دژ قدرتمندی را می دهد که نتیجه بهتری را برای مدت طولانی خواهید داشت. امکان دسترسی به اطلاعات ادووردز (AdWords) به شما برای پیدا کردن کلمات کلیدی کاربردی مرتبط با هدفتان کمک بزرگی خواهد بود. همچنین میز فرمان جست و جوی گوگل (Google Search Console) که از سال گذشته جایگزین ابزار وبمستر گوگل (Google Webmaster Tools) شده است، می تواند برای یافتن کلمات کلیدی تاثیرگذار که رنک پایینی در آن هادارید، مکان های هدفیابی تبلیغاتتان را نشان دهد.
پس این ترکیب جادویی قدرتمند که از آن صحبت می کنیم می تواند نتایج خوبی رقم بزند و درصد بازگشت سرمایه (ROI) شما در این دو حیطه را افزایش دهد.

 

تاثیر گذاری در برخورد اول

تاثیر سریع تبلیغات کلیکی به شما اجازه آنالیز اطلاعات و تقویت راهکارهایتان را می دهد. اطلاعاتی مانند نرخ کلیک و کارایی آن می تواند به نرخ طبیعی کلیک شما کمک کند. دلیل خوبی وجود دارد که بهترین تبلیغات شما به کار می آیند، از آن ها برای اصلاح کردن توضیحات متا و در نهایت جذب ترافیک طیبعی به وب سایتتان استفاده کنید.

 

رتبه بندی با کیفیت = تبلیغات کلیکی کم هزینه تر

سئو سایت درکنار استفاده از تبلیغات کلیکی می تواند در کیفیت رتبه شما جادو کند. تولید محتوای حرفه ای شامل کلمات کلیدی و اصطلاحات مرتبط با آن است که باعث افزایش کیفی رتبه شما می شود، و در نهایت کاهش هزینه های کلیکی شما و افزایش تعداد مسیرهای تولید شده PPC شما را به همراه خواهد داشت.

راه های مختلفی برای پیشرفت تجارت شما توسط این ترکیب جادویی وجود دارد. البته اشتباهات در این مسیر می تواند خسارات جبران ناپذیری به بار بیاورد. اگر می خواهید در این عرصه قدم بگذارید می توانید از طریق فرم تماس با ما درارتباط باشید. امسپاد به معنای سپاه نیرومند است، تیم متخصص ما روزانه در حال تست ترکیبات جدید هستند و معجون های جادویی زیادی را برای شرایط مختلف آماده کرده اند!