4.71875 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.72 (16 رای)

seo-value.png

بر کسی پوشیده نیست که در سال های اخیر شرکت گوگل به طور دراماتیکی تغییرات اساسی در الگوریتم های موجود به جهت هرچه بالاتر بردن کیفیت جستجوی کاربران در سیستم خود ایجاد کرده است و این امر به نوبه خود باعث گردیده که، کسب کارهای کوچک دستیابی به رنک های بالا در موتورهای جستجو را امری غیرممکن می پندارند. نیاز به گفتن نیست که بخش اعظمی از این آپدیت ها هیچوقت پایان ندارند و همین امر کسب و کارها را بیشتر از قبل از گوگل می ترساند، همان طور که هزاران تغییر بسیار بسیار کوچک در تمام این سالها در حال شکل گیری و رخ دادن بوده اند.


با توجه به افزایش مسحور کننده تعریف موبایل در سئو و تهدید رسانه های اجتماعی مانند فیسبوک ، گوگل مسیر آنها را به طور مداوم پوشش می دهد تا اطمینان حاصل کند که آنها همواره در راس این هرم قرار دارند.

اگر شما هنوز از گوگل نترسیده اید و یا تصمیم گرفته اید که برای همیشه در مقابل استراتژی های بازاریابی سئو خاموشی اختیار کنید، حال وقت آن است درباره این طرز تفکر خود دوباره بیندیشید. بر اساس تحلیل ها و آمارشرکت borell acsociates  که یک شرکت در زمینه پیش بینی های رسانه ای است: کسب و کارهای کوچک تنها در سال گذشته 65 میلیارد دلار در زمینه ی سئو هزینه کرده اند و با این وجود انتظار میرود که این عدد تا سال 2020 به 80 میلیارد دلار برسد.

چرا سئو در حال رشد است؟

چه باور کنید و چه هنوز باور نکرده باشید انتخاب با خود شماست اما واقعیت این است که چشم انداز بازاریابی کسب و کار شما برای همیشه تغییر کرده است.
درگذشته، بازاریابی بر محوریت پاسخ سریع مصرف کننده استوار بود. اگر به اندازه کافی محتوایی فراهم می نمودید که آن محتوا شامل "بشتابید ، همین حالا اقدام کنید ، فرصت تمام شد و ..." باشد، همچنین کار خود را به هر میزان که ممکن است به افراد مختلف پیشنهاد می دادید تا میزان کمی از آن افراد بر اساس نرخ تبدیل به مشتریان شما تبدیل شوند.
 شاید این طرح برای یک دهه قبل پاسخگو بود، اما در حال حاضر یک دیوار بلند میان روش های سنتی و روشهای نوین وجود دارد. امروزه  بیشترین تمرکز بروی بدست آوردن اطلاعات مشتریان بالقوه ای است که علاقه ای به شنیدن متدهای قدیمی ندارند. به واقع این یکی دیگر از تکنیک ها در سئو سایت میباشد، بدست آوردن مشتریان بالقوه!

قبول دارید که همه شما از ایمیل های ناخواسته ، آگهی های بازرگانی و یا هر نوع تبلیغاتی از این دست خسته شده اید. اما سوال اینجاست: آیا شما نوع برنامه هایی که از شبکه های مختلف نگاه میکنید را بخاطر وجود این نوع تبلیغات که علاقه ای به دیدن آن نداشته، کنسل میکنید؟؟؟ قطعا نه! همین اتفاق دقیقا برای مشتریان شما نیز میفتد. افراد دیگر علاقه ندارند که به آنها گفته شود چه چیزی را باید بخرند و چه چیزی را نباید بخرند. مردم دوست دارند که هر خریدی را با توجه به شرایطی که خود تعریف میکنند انجام دهند و سپس بدنبال آن بگردند. زمانی که به لحظه انتخاب میرسند معمولا اولین کار ممکن ، جستجو در گوگل میباشد. مردم چیزهای مختلفی را جستجو میکنند مثل "بهترین پیتزا فروشی" ، "فروش ماشین" ، "اجاره آپارتمان" و ... ! نکته ای که در تمامی این جستجوها مشترک بوده افرادیست که سوالی دارند و به دنبال یک جواب می گردند.
در تمام نقاط دنیا موتورهای جستجو باعث ایجاد ترافیک درکسب و کارهای موجود میشوند و استفاده از مزایای این امر و همینطور تاکتیک های سئو شما را در مقابل مردمی قرار میدهد که می خواهند هزینه ای پرداخت کرده و یا از امکانات شما استفاده نمایند.
مخلص کلام اینکه 80 میلیارد دلار هزینه ای که کسب و کارها برای سئو میپردازند به یک دلیل کاملا خوب و منطقی می باشد. قطعا شما نیز میبایست همزمان با آپدیت های گوگل تغییر کنید، اما برای اینکه همواره در بازی بمانید سرمایه گذاریی و بهره مندی از یک تیم سئو حرفه ای که بتواند این تغییرات را پیش بینی نموده و با آنها حرکت نماید به شما کمک شایانی میکند.

بخاطر داشته باشید
زمانی که وارد دنیای پیچیده و مرموز سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) میشوید یک کلمه کلیدی را میبایست به خاطر بسپارید و آن "کاربران" است. واضح است موتورهای جستجویی مانند گوگل میتوانند با صرف هزینه در این را برای شما کمک حال باشند اما بازیگران اصلی این بازی کاربران شما هستند، کسانی که برای مشکلات خود به دنبال یک راه حل میگردند. پس مطمئن شوید که سایت و همچنین محتوای شما اطلاعاتی را حول محور مورد نظر در بر داشته باشد.


از سئو لذت ببرید!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
http://amaspad.com/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=155474&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد