4.8888888888889 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.89 (9 رای)

سئو موبایل

در حال حاضر سرعت لود صفحات در موبایل هیچ تاثیری در رنکینگ شما در موبایل ندارد. اما بر طبق گفته گری ایلیس از گوگل: به زودی این اتفاق خواهد افتاد.
گری ایلیس از شرکت گوگل هفته گذشته در اجلاس سران بازاریابی در شهر سیدنی استرالیا اعلام کرد: گوگل فاکتور سرعت صفحات در رنکینگ را با یک نگاه ویژه بروی سرعت صفحات در موبایل با توجه به الگوریتم های اختصاصی برای موبایل آپدیت خواهد کرد. گری البته خاطر نشان کرد که این اتفاق در تمام دنیا تا ماههای آتی اتفاق خواهد افتاد.

در حال حاضر بسیاری از فاکتورهایی که گوگل برای صفحات موبایل استفاده میکند بر اساس صفحات دسکتاپ میباشند. پس اگر شما یک وب سایت با سرعت بسیار بالا در دسکتاپ و سرعت بسیار پایین در ورژن موبایل دارید ، این امر در حال حاضر هیچ آسیبی به سئو شما در صفحات موبایل وارد نمی سازد.

زمانی که گوگل الگوریتم اختصاصی موبایل خود را آپدیت کرد امیدوار بود که بتواند به صورت اختصاصی سرعت صفحات "ویژه ی موبایل" را به عنوان یکی از فاکتورهای رنکینگ در موبایل قرار دهد و تنها بر ورژن دسکتاپ تکیه نداشته باشد.

همانطور که بخاطر دارید سرعت صفحات در آپریل سال 2010 به عنوان یکی از فاکتورهای رنکینگ در بهینه سازی موتورهای جستجو تعیین شد. در سال 2013 مت کاتز به این نکته اشاره کرد: در سالهای آینده سرعت پایین در صفحات موبایل به عنوان یک فاکتور منفی برای سئو در نظر گرفته خواهد شد، 1 سال بعد گری ایلیس اعلام کرد: آنها در حال کار بر روی سرعت صفحات " ویژه ی موبایل" هستند و هفته پیش وی اعلام کرد این اتفاق تا ماههای آینده خواهد افتاد. هچنین او در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که این برنامه در فاز برنامه ریزی است و خوشبختانه در ماههای آینده اجرایی خواهد شد.

این برنامه نه تنها برای سرعت صفحات، که برای دیگر فاکتورها نیز منطقی به نظر میرسد که تنها به دسکتاپ وابسته نبوده و به موبایل نیز وابستگی داشته باشند.

 

از سئو لذت ببرید.

 

مقالات مرتبط:

صفحات بهینه شده موبایل - Accelerated Mobile Pages

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
http://amaspad.com/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=155502&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد