خوب ، بد ، زشت

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 5.00 (5 رای)

good bad ugly seo

وودی آلن در مورد زندگی میگه " 80 % از موفقیت به نوع نمایش بستگی دارد".

اشتباهی رخ نداده ، این پست نه درباره شاهکار سرجیو لئونه بوده و نه بیان دیدگاه های وودی آلن و نه یک پست مربوط به دنیای سینما . در این پست در مورد سئو خوب بد زشت میخواهیم صحبت کنیم.

در سالهای اخیر همانطور که در یکی از پستها گفته شد مبانی و مفاهیم اساسی تغییر بنیادینی نکرده اند. یک اصل ساده در مورد کسب و کار شما وجود دارد، زمانی که یک مشتری به دنبال یک محصول و یا سرویس در گوگل می باشد این وظیفه شماست که به بهترین نحوه خود را نشان دهید. چه از نظر ساختار و چه از نظر طراحی.

ادامه مطلب: خوب ، بد ، زشت

سئو در انتها یا پیش درآمد

4.5909090909091 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.59 (11 رای)

مسیر سئو

بسیاری از بازاریابان همچنان سئو را در انتهای پروژه های خود اعم از پروژه های شرکت های تجاری و یا پروژه های بازاریابی محتوا استفاده می نمایند. معمولا اینگونه افراد پس از به پایان رساندن محتوای مورد نظر خود و یا ایجاد کمپین های مختلف در انتهای راه به سراغ سئو رفته و به دنبال ایجاد ارزش افزوده برای کلمات کلیدی که با محتوای وب سایت آنها مرتبط بوده خواهند بود.

اما سوال اینجاست . آیا این روش صحیح است ؟

در این مقاله به بررسی این مقوله خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب: سئو در انتها یا پیش درآمد

چرا طراحی ریسپانسیو به ناخدای سئو تبدیل شده است

4.4545454545455 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.45 (11 رای)

طراحی ریسپانسیو و سئو

ما در حال حاضر در عصر فرمانروایی موبایل زندگی میکنیم. جایی که دستگاه های موبایل و محتوای مربوط به موبایل بیش از هر چیز دیگری در حال ایندکس شدن می باشد.

به همین دلیل است که همانطور که حتما در اطراف خود دیده اید بسیار از مردم معتاد تلفن های هوشنمئ شده اند و این مسئله به این زودیها از بین نخواهد رفت.

در چنین فضایی طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا وبسایت دیگر نه به عنوان نوآوری بلکه به عنوان یک استاندارد اساسی از هر استراتژی سئو وجود خواهد داشت.

ادامه مطلب: چرا طراحی ریسپانسیو به ناخدای سئو تبدیل شده است

خطوط موازی : سئو ، بازاریابی محتوا

4.5384615384615 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.54 (13 رای)

سئو و بازاریابی محتوادر سالهای اخیر حتما زیاد اصطلاح بازاریابی محتوا رو در کنار سئو شنیده اید. این دو اصطلاح در بین افراد به صورت موازی به کار برده می شوند و به نظر می آید که هر دو از استراتژی های یکسانی بهره میبرند و مقصود از هر دو نهایتا یکیست!

اگر شما به تازگی وارد صنعت بازاریابی آنلاین شده باشید شاید این امر تا حدی برایتان گیج کننده به نظر بیاید.

حتی افرادی که در این زمینه تجربه دار بوده و پروژه های رو انجام داده اند اغلب به سختی میتوانند خطی میان سئو و بازاریابی محتوا به صورت مشخص ترسیم کنند. در بعضی از سطوح اولیه این تعریف تا حدی قابل قبول است اما در صورتی که به بازاریابی آنلاین شما دارای بهینه ترین و کاراترین حالت ممکنه رو داشته باشد باید بدانید که هر یک از این دو از کجا آغاز و در کجا به پایان می رسند.

ادامه مطلب: خطوط موازی : سئو ، بازاریابی محتوا