4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.25 (6 رای)

ماین بیت کوین

شاید تا به حال روش های مختلفی برای ماین کردن بیت کوین امتحان کرده باشین، ولی کریپتوتب سریع ترین و ساده ترین روش برای ماین کردن بیت کوین است. در بعضی از سایت ها افرادی ادعا کردن تا ۳۰ هزار دلاردر ماه یعنی حدود ۵ بیت کوین در این زمان دریافتی دارند .جذاب ترین بخش در کریپتوتب امکان دعوت دوستانتون هست که به صورت زیرمجموعه ای به اعضای تیمتون اضافه میشن. شما تا ۱۰ لول می تونین از زیرمجموعه هاتون می تونید سود ببرین و تعداد افراد در هر لول در شکل زیر قابل مشاده است:

هرم بیت کوین

 

 

یعنی ۵ نفر در لول اول شما هر کدام ۱۵٪ از میزان فعالیتشون (بدون کم شدن از حسابشون) همیشه به حساب شما افزوده میشه. تقریبا به شکل هرمی این در آمدزایی انجام میشه و شما نیازی به هزینه کردن برای عضویت ندارید.

شما خیلی ساده می تونید به صورت رایگان مرورگر مخصوص کریپتوتب یعنی CryptoBrowser را از این لینک دانلود کنید.

توجه داشته باشین کریپتوتب به صورت افزونه برای کروم و فایرفاکس قابل استفاده است، ولی شما با دانلود CryptoBrowser با سرعت حدود ۸ برابر می تونید بیت کوین ماین کنید.

پس از ورود از طریق لینک بالا بر روی دکمه آبی TRY CRYPTOTAB کلیک کنید. خیلی سریع مرورگر دانلود و نصب میشه. پس از اون صفحه ای مشابه تصویر زیر می بینید.

 

کریپتوبروزر

 

اطلاعات استخراج بیت کوین تقریبا هر ۱۰ دقیقه یک بار به روز می شود، هر چقدر سیستم شما قوی تر باشد سرعت استخراج بیشتر خواهد بود. مزیت کریپتوتب نسبت به سیستم های دیگر، امکان مجموعه گیری است. چون با سیستم های خانگی به تنهایی نمی توان در آمد زیادی از این طریق کسب کرد، ولی با دعوت دوستانتون خیلی سریع می تونید به در آمد های خوبی برسید. حتی بعضی افراد با خرید ماینر با سرعت خیلی بیشتر به استخراج بیت کوین مشغول هستند.

ولی واقعا نیازی به این کار نیست، خیلی ساده و به صورت رایگان کریپتوبروزر را دانلود کنید، نصب کنید و دوستانتونم دعوت کنید، در زمان هایی که کار سنگین با لپ تاپ یا پی سی خودتون ندارین کریپتوبروزر رو باز بذارین تا براتون درآمد زایی کنه!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
http://amaspad.com/index.php?option=com_komento&controller=captcha&captcha-id=105290&tmpl=component
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد