بـــــــلاگــــــــــــــــــ

Service Creative

ماین بی دردسر و رایگان بیت کوین!

4.25 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.25 (6 رای)

ماین بیت کوین

شاید تا به حال روش های مختلفی برای ماین کردن بیت کوین امتحان کرده باشین، ولی کریپتوتب سریع ترین و ساده ترین روش برای ماین کردن بیت کوین است. در بعضی از سایت ها افرادی ادعا کردن تا ۳۰ هزار دلاردر ماه یعنی حدود ۵ بیت کوین در این زمان دریافتی دارند .جذاب ترین بخش در کریپتوتب امکان دعوت دوستانتون هست که به صورت زیرمجموعه ای به اعضای تیمتون اضافه میشن. شما تا ۱۰ لول می تونین از زیرمجموعه هاتون می تونید سود ببرین و تعداد افراد در هر لول در شکل زیر قابل مشاده است:

خوب ، بد ، زشت

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 5.00 (5 رای)

good bad ugly seo

وودی آلن در مورد زندگی میگه " 80 % از موفقیت به نوع نمایش بستگی دارد".

اشتباهی رخ نداده ، این پست نه درباره شاهکار سرجیو لئونه بوده و نه بیان دیدگاه های وودی آلن و نه یک پست مربوط به دنیای سینما . در این پست در مورد سئو خوب بد زشت میخواهیم صحبت کنیم.

در سالهای اخیر همانطور که در یکی از پستها گفته شد مبانی و مفاهیم اساسی تغییر بنیادینی نکرده اند. یک اصل ساده در مورد کسب و کار شما وجود دارد، زمانی که یک مشتری به دنبال یک محصول و یا سرویس در گوگل می باشد این وظیفه شماست که به بهترین نحوه خود را نشان دهید. چه از نظر ساختار و چه از نظر طراحی.

سئو در انتها یا پیش درآمد

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.50 (9 رای)

مسیر سئو

بسیاری از بازاریابان همچنان سئو را در انتهای پروژه های خود اعم از پروژه های شرکت های تجاری و یا پروژه های بازاریابی محتوا استفاده می نمایند. معمولا اینگونه افراد پس از به پایان رساندن محتوای مورد نظر خود و یا ایجاد کمپین های مختلف در انتهای راه به سراغ سئو رفته و به دنبال ایجاد ارزش افزوده برای کلمات کلیدی که با محتوای وب سایت آنها مرتبط بوده خواهند بود.

اما سوال اینجاست . آیا این روش صحیح است ؟

در این مقاله به بررسی این مقوله خواهیم پرداخت.

چرا طراحی ریسپانسیو به ناخدای سئو تبدیل شده است

4.4545454545455 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 رتبه 4.45 (11 رای)

طراحی ریسپانسیو و سئو

ما در حال حاضر در عصر فرمانروایی موبایل زندگی میکنیم. جایی که دستگاه های موبایل و محتوای مربوط به موبایل بیش از هر چیز دیگری در حال ایندکس شدن می باشد.

به همین دلیل است که همانطور که حتما در اطراف خود دیده اید بسیار از مردم معتاد تلفن های هوشنمئ شده اند و این مسئله به این زودیها از بین نخواهد رفت.

در چنین فضایی طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا وبسایت دیگر نه به عنوان نوآوری بلکه به عنوان یک استاندارد اساسی از هر استراتژی سئو وجود خواهد داشت.